Bonusy bukmacherskie w Polsce

Home » Bonusy bukmacherskie w Polsce

Dzisiaj gracze coraz częściej wolą obstawiać sport, kręcić ruletkę i grać w swoje ulubione gry karciane nie w stacjonarnych zakładach, ale online. Jest to wygodne i proste – musisz mieć dowolny gadżet i dostęp do sieci. W tym zakresie na polskim rynku pojawiło się wielu różnych bukmacherów, którzy oferują swoje usługi osobom lubiącym spędzać wolny czas, obstawiając różne wydarzenia sportowe.

Ostra konkurencja skłania bukmacherów do wymyślenia oryginalnych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów i zatrzymanie tych, którzy zarejestrowali się już od dłuższego czasu. Jednym z tych „kuszących” elementów są bonusy powitalne. W swej istocie są to wszelkiego rodzaju zachęty w postaci darmowych lub wolnych od ryzyka zakładów, a także dodatkowe pieniądze na balans gry. Przed wyborem bukmachera początkujące powinni zapoznać się z warunkami otrzymywania bonusów powitalnych i wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią opcję z dobrymi warunkami przyznawania nagród.

Najpopularniejsze bonusy powitalne

Bonusy bukmacherskie 2021 wyróżniają się ogromną rozmaitością i każdy klient może z łatwością wybrać idealną dla siebie opcję. Mogą to być bonusy dodawane do depozytu i bez depozytu na różnych warunkach. Dziś na polskim rynku organizacje działające w branży gier oferują mnóstwo promocji.
Możesz zapoznać się z istniejącymi ofertami na różnych zasobach z ocenami bukmacherów, które na swoich stronach publikują tylko aktualne informacje o wszelkiego rodzaju ofertach. Zatrzymamy się bardziej szczegółowo na tak popularnej opcji jak bonusy bukmacherskie i rozpatrzymy ich główne osobliwości.

Bukmacherski Bonus Bez Depozytu

Każdy gracz może skorzystać z tego typu promocji po prostu za rejestrację. Najczęściej ten rodzaj bonusu udzielany jest w formie darmowego zakładu – postawienia zakładu bez wykorzystania środków na koncie do gry. Taki bonus dotyczy pierwszego zakładu i często towarzyszą mu specjalne warunki jego wydania, na przykład określony rodzaj wydarzenia lub zakładu. Wielu początkujących wybiera te prezenty, ponieważ nie wymagają one pierwszej wpłaty i marnowania jakichkolwiek środków osobistych.

Dodatkowo taki bonus pozwala w praktyce zapoznać się z zasadami gry, ocenić pracę biura bukmacherskiego, a nawet uzyskać szansę na wygraną. Niektóre witryny przyznają bonus natychmiast po rejestracji, podczas gdy inne wymagają obowiązkowej weryfikacji profilu. Jest to konieczne, aby uniknąć nieuczciwych działań ze strony graczy. Istnieją tak zwani łowcy bonusów – są to użytkownicy, którzy polują na bonusy i nie obstawiają własnych pieniędzy.

Ale nawet jeśli gracz był w stanie otrzymać bonus bez depozytu i po obstawieniu wygrane zostały przelane na konto główne, nadal będzie musiał przejść procedurę identyfikacji, aby wypłacić nagrodę na kartę bankową lub portfel elektroniczny. Przed zarejestrowaniem się na stronie bukmachera koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi funkcjami obliczania bonusu, aby w przyszłości uniknąć nieporozumień ze służbą bezpieczeństwa i innych nieprzyjemnych sytuacji. 

Bonusy od depozytu

Drugi typ powitalnego zachęcenia — jest to bonus do depozytu. Dość często taki bukmacher bonus przy pierwszym doładowaniu jest większy od depozytu dwa, a czasem nawet trzy razy. Wielu bukmacherów oferuje bonus nie tylko za pierwszy depozyt, ale także za drugi i trzeci. Wszystko zależy od regulaminu samego bukmachera.

Ten rodzaj premii ma bardzo ograniczone warunki. Zasady na pewno wskażą minimalną i maksymalną ilość doładowania. Na przykład nie możesz doładować salda gry za 100 000 złotych i dostać taką samą kwotę na swoje konto. Ponadto środki otrzymane za depozyt trafiają na konto bonusowe i wymagają obowiązkowego obrotu. Jego warunki zależą od zasad ustalonych przez samego bukmachera.

Oprócz wymagań dotyczących zakładów i ograniczonej ilości uzupełnień, użytkownicy powinni zwracać uwagę na obecność ram czasowych. Bonus można otrzymać tylko w określonym czasie, a jeśli warunki nie zostaną spełnione, zgromadzona nagroda wygaśnie i nie będzie już dostępna.

Niektórzy bukmacherzy sprawili, że możesz zacząć wydawać środki bonusowe tylko wtedy, gdy twoje własne pieniądze na koncie zostały całkowicie wydane na zakłady. Jeśli mówimy o weryfikacji, to niektóre urzędy nie wymagają weryfikacji tożsamości, aby otrzymać ten bonus. Ale w przyszłości, jeśli osoba wygra, klient nadal będzie musiał podać dokumenty i przejść weryfikację.

Bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Aby przyciągnąć nowych klientów, bukmacherzy w Polsce oferują nie tylko znane wszystkim bonusy od depozytu i bez depozytu. Innym rozwiązaniem, które pojawiło się na rynku całkiem niedawno, jest obstawianie bez ryzyka. Co to jest? Dzięki tej promocji możesz chronić swój zakład, a jeśli przegrasz, odzyskać część pieniędzy. Działa jak cashback. Zazwyczaj bukmacherzy nie zwracają całej straconej kwoty. Szczególnymi warunkami otrzymania takiej promocji jest zwrot środków na konto bonusowe, a także konieczność obstawiania.

Ten rodzaj bonusu będzie dostępny dla użytkowników dopiero po zarejestrowaniu się na stronie, a niektórzy bukmacherzy wymagają również weryfikacji konta, aby uniknąć nieuczciwych działań ze strony graczy. Ponadto zakład bez ryzyka na wydarzenia sportowe lub e-sportowe wymaga doładowania depozytu, ponieważ nadal trzeba będzie grać na prawdziwe pieniądze.
Bonus bukmacher bez ryzyka – to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w obstawianiu. Dzięki niemu możesz znacznie zmniejszyć ryzyko utraty środków osobistych na początkowych etapach znajomości z obstawianiem. Warto jednak zauważyć, że bonus na zakłady bez ryzyka posiada limit czasowy.

Najlepsze bonusy powitalne dla zakładów

Bardzo często polscy bukmacherzy oferują nie tylko trzy opisane powyżej bonusy. Bukmacherzy szukają bardziej oryginalnych rozwiązań, aby przyciągnąć więcej potencjalnych użytkowników. Te bonusy obejmują pakiety powitalne, które mogą zawierać jednocześnie kilka atrakcyjnych nagród. Na przykład może to być wzrost pierwszych trzech depozytów. Lub kilka zakładów naraz bez ryzyka, jeśli spełnione są określone warunki. Ponadto pakiet może zawierać zarówno bonusy od depozytu, jak i bez depozytu.

Aby otrzymać takie pakiety powitalne, bukmacherzy często nie wymagają identyfikacji (czyli dostarczenia zeskanowanych kopii lub zdjęć niektórych dokumentów). Aby zapisać bonusy, wystarczy się zarejestrować i potwierdzić swój adres e-mail lub numer telefonu. Ale więcej bonusów w pakiecie nie oznacza, że ​​taki bukmacher jest lepszy, bo wszędzie mogą być swoje pułapki:

 • krótki czas działania bonusu – obstawianie nagrody jest zazwyczaj bardzo ograniczone w czasie, co znacznie zmniejsza szanse na jej otrzymanie przez graczy, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w dziedzinie zakładów sportowych i e-sportowych;
 • duża ilość takich rzeczy jak kupony bukmacherskie wraz z zaznaczeniem szczegółowych warunków zakładów;
 • zakład wielokrotny – aby wypłacić środki bonusowe na kartę bankową, konto lub e-portfel, musisz dokonać zakładu na tą kwotę więcej niż jeden raz. Zwykle musisz postawić do 20 zakładów. W przypadku, gdy zgromadzona kwota zostanie zapisana na koncie bonusowym lub nawet pomnożona, dopiero wtedy można ją wypłacić;
 • bukmacherzy ustalają wysokie minimalne kursy dla pojedynczych zakładów. W niektórych przypadkach liczba ta sięga nawet 2,0.

Aby nie pomylić się z wyborem bukmachera, zawsze należy porównać kilka ofert i dokładnie sprawdzić i przemyśleć ich mocne, a zwłaszcza słabe strony. 

Bukmacherskie bonusy dla doświadczonych graczy  

Bonusy powitalne oferowane są wyłącznie nowym klientom, którzy dopiero tworzą swój profil na stronie. Ale w Polsce są też operatorzy, którzy motywują do gry doświadczonych użytkowników, którzy zarejestrowali swoje konto już od dłuższego czasu. Bukmacherzy oferują różne promocje i programy lojalnościowe, które mogą przynieść bardzo atrakcyjne nagrody:

 • kompensacje za nieudane zakłady w postaci freebetów;
 • nagrody pieniężne przy dostanie się do pewnej ilości punktów bonusowych;
 • loterie z możliwością wygrania wyjazdów na ważne sportowe wydarzenia;
 • turnieje z dość poważnymi nagrodami i inne bonusy.

Dodatkowo dla stałych klientów ciekawym bonusem może być unikalna oferta o nazwie „Zakład zaliczkowy” – w zależności od biura bukmacherskiego usługę można nazwać inaczej. Inaczej jest to możliwość dokonania zakładu jako kredyt. Stanie się dostępny, gdy klientowi skończą się środki osobiste i bonusowe na saldzie gry. Ta kwota zostanie następnie odjęta od całkowitej wygranej. Czasami operatorzy potrafią nawet „odpuścić dług” – wszystko zależy od statusu i aktywności samego gracza.

Bukmacherzy promocje dla już zarejestrowanych użytkowników można podzielić na dwa typy:

Bonusy regarne – rocznica rejestracji profilu – operatorzy oferują przyjemne coroczne nagrody;
– bon urodzinowy — po potwierdzeniu tożsamości (złożeniu dokumentów) każdy aktywny gracz może otrzymać prezent;
– program poleceniowy – za polecenie znajomego możesz również otrzymać bonus w postaci finansów lub darmowych zakładów;
– nagrody za wykonanie określonych czynności – na przykład postawienie określonej liczby udanych zakładów.
Czasowo limitowane promocje – turnieje – często organizowane przez bukmacherów wśród wszystkich zainteresowanych użytkowników;
– ferie;
– promocje specjalne, przywiązane do ważnych wydarzeń sportowych.

Na jakie warunki otrzymania bonusu należy zwrócić uwagę przed rejestracją? 

Bardzo rzadko bukmacherzy oferują 100% „darmówkę” i pozwalają na otrzymanie bonusu bez żadnych dodatkowych warunków. Odnosi się to raczej do nowych bukmacherów, którzy dopiero pojawili się na rynku i starają się w ten sposób szybko pozyskać bazę nowych klientów.

Sprawdzeni i wiarygodni bukmacherzy wymagają obowiązkowego spełnienia dodatkowych warunków, których wdrożenie jest dość realistyczne. Są one koniecznie napisane na stronie z regulaminem i wymagają dokładnego sprawdzenia przez użytkowników. Operator nigdy nie oferuje całkowicie niewykonalnych warunków, ponieważ od tego będzie zależeć jego reputacja i popularność wśród graczy.

Większość bukmacherów przed rejestracją proponuje nowemu klientowi zapoznanie się i potwierdzenie zgody na regulamin bukmachera, zgodnie z którym przyznawany jest bonus.

Główne warunki otrzymywania zachęt bonusowych, na które należy zwrócić uwagę przed zarejestrowaniem się na stronie bukmachera, to:

 • minimalny kurs – zazwyczaj bukmacherzy wymagają darmowego zakładu z określoną liczbą kursów. Ta liczba jest inna dla każdego bukmachera, średni i najczęstszy wskaźnik to 1,5;
 • czas obstawiania – bukmacherzy oferują różne ramy czasowe obstawiania otrzymanego bonusu, często ten odstęp jest dość długi (czasami 7 dni, dwa tygodnie lub nawet miesiąc), dzięki czemu można łatwo spróbować szczęścia i spróbować obstawić kwotę;
 • minimalna kwota depozytu – bonus od depozytu możesz otrzymać tylko za wpłatę określonej kwoty na saldo gry. Istnieje nie tylko minimalna, ale i maksymalna kwota;
 • liczba zakładów – większość bukmacherów ustawia obowiązkową liczbę ustawienia prognoz. Oznacza to, że nie możesz postawić otrzymanego bonusu na jeden udany zakład. Zwykle liczba ta nie przekracza 20 transakcji i zależy od regulaminu samego bukmachera.

Warto również zauważyć, że bukmacher zawsze zastrzega sobie prawo do zmiany warunków obrotu. Wynika to z faktu, że serwis marketingowy nie zawsze jest w stanie przewidzieć skutki finansowe promocji. Gdy oferta korzystna dla nowych użytkowników przynosi bukmacherowi bardzo dużą stratę, dokonuje on zmian w regulaminie, chroniąc się tym samym przed dotkliwymi stratami lub całkowitym bankructwem.

Darmowe bonusy bukmacherskie na telefon

Obecnie wielbicieli hazardu na prawdziwe pieniądze coraz częściej wolą nie komputery bądź laptopy, ale smartfony lub tablety. Wynika to z faktu, że na urządzeniu przenośnym można cieszyć się grą absolutnie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do globalnego Internetu. Bukmacherzy zwrócili uwagę na takie trendy i oferowali nowym klientom, którzy zaczynają grać na swoich gadżetach, dodatkowe zachęty w postaci bonusów.

Warunki otrzymania takich nagród są wyłączne, różnią się od przyznania depozytu do bonusów bez depozytu. Dlaczego pojawia się coraz więcej bonusów, z których można korzystać tylko na urządzeniach mobilnych? Wynika to z faktu, że bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę, że więcej osób posiada smartfony niż komputery i laptopy. Gracze mogą otrzymać ekskluzywne bonusy za pobranie aplikacji, rejestrację i weryfikację w mobilnej wersji strony bukmachera.

U podstaw aplikacji mobilnej leży specjalnie stworzony program, który charakteryzuje się maksymalną wygodą i prostotą. Aplikacja z konieczności posiada intuicyjny, nawet dla niedoświadczonego użytkownika, interfejs, który zakłada:

 • rejestrację;
 • autoryzację;
 • doładowanie depozytu;
 • stworzenie zakładu na jakikolwiek rodzaj sportu;
 • wypłata wygranych środków finansowych.

Dziś niektórzy bukmacherzy w swoich aplikacjach pozwalają nawet oglądać transmisje meczów na żywo zupełnie za darmo.

Gracz nie może samodzielnie wybrać aplikacji – każde biuro podiada swoją indywidualną. Programiści tworzą programy na smartfony działające na systemach Android, iOS oraz Windows Mobile. Możesz je pobrać na oficjalnej stronie bukmachera za pomocą kilku kliknięć.

Krótko o bonusach w zakładach bukmacherskich 

Bonus to doskonały sposób na przyciągnięcie nowych klientów i zatrzymanie w swojej firmie już dawno zarejestrowanych graczy. Istnieją zarówno bonusy od depozytu, jak i bez depozytu, które użytkownik może otrzymać dopiero po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie bukmachera. Dzięki takim bonusom początkujący w dziedzinie hazardu może bardziej szczegółowo zapoznać się z regulaminem biura bukmacherskiego bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

Ale nie rejestruj się od razu na stronie bukmachera, która jako pierwsza pojawiła się w wyszukiwarce. Zaleca się poświęcenie trochę czasu na zapoznanie się z warunkami przyznawania bonusu w różnych witrynach. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać dla siebie najbardziej optymalną opcję.
Zalecane jest, aby gracz patrzył na bonusy i promocje bukmacherskie nie jako na sposób zarobku i otrzymania łatwych pieniędzy,ale jako ekscytującą misję, której przejście może prowadzić do otrzymania przyjemnej nagrody pieniężnej. Takie podejście oszczędzi Ci nerwów w przypadku przegranej i pozwoli Ci cieszyć się ekscytującą grą bukmacherską. Jeśli przypomnimy sobie statystyki, to około 5% nowych użytkowników stawia premię i dokładnie spełnia wszystkie istniejące warunki. Ale ten wskaźnik jest bardziej prawdopodobnie związany z brakiem doświadczenia nowych użytkowników, a nie z niemożnością postawienia otrzymanych środków.

FAQ

Co to jest bonus za rejestrację?

Każdy nowy gracz, który właśnie utworzył osobisty profil na stronie bukmachera, może otrzymać zachętę do rejestracji. Może to być bonus od depozytu i bez depozytu, który wygląda jak dodatkowe środki na koncie lub darmowy zakład (zakład, który nie wiąże się z wydawaniem prawdziwych pieniędzy).

Czy jest możliwe natychmiast po rejestracji wypłacić bonus bez depozytu?

Aby uniknąć nieuczciwych działań, bukmacherzy wymagają obstawiania otrzymanych środków. Dopiero po spełnieniu wszystkich warunków użytkownik będzie mógł wypłacić naliczony bonus na kartę lub portfel elektroniczny.

Czy już zarejestrowane gracze również mogą dostawać bonusy?

Większość bukmacherów oferuje przyjemne zachęty nie tylko dla początkujących, ale także dla stałych użytkowników. Zarejestrowani i już długo grające klienci mogą otrzymać przyjemne nagrody podczas różnych promocji dedykowanych ważnym wydarzeniom w świecie sportu, wakacjom, turniejom czy urodzinom właściciela profilu. Ponadto często działają programy polecające, w których premia jest przyznawana za poleconego znajomego, który został zarejestrowany za pomocą specjalnego linku.

Ile razy można aktywować bonus korzystając z jednego kodu promocyjnego?

Po otrzymaniu kodu promocyjnego użytkownik może go aktywować tylko raz, a zatem bonus zostanie mu przyznany raz. Jeśli ponownie wprowadzisz już wykorzystany kod promocyjny, nic się nie będzie działo.