Ranking bukmacherów – nasze kryteria wyboru

Home » Ranking bukmacherów – nasze kryteria wyboru

Bukmacherskie zakłady — jest to nie tylko ekscytujące, ale przy odpowiedniej analizie połączonej z szczęściem jest całkiem korzystne. Nie mniej ważny jest wybór niezawodnego bukmachera, który oferuje optymalne warunki i obsługę, aby Twoja rozrywka na stronie była jak najbardziej komfortowa. Jednocześnie nie trzeba angażować się w długie poszukiwania, sprawdzać statystyki, sprawdzać godną instytucję na podstawie własnego doświadczenia. Wszystkich tych zadań podjęli się nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem w badaniach i analizach branży hazardowej w Polsce.

Aby uzyskać obiektywną ocenę, tworzymy naszą listę według wyników określonych kryteriów, które razem odzwierciedlają rzeczywistą sytuację na rynku zakładów, obejmując wszystkie jego szczegóły l. Do TOP trafiają tylko najbardziej godni bukmacherzy w Polsce, którzy są dokładnie sprawdzani. Lista jest stale aktualizowana, dzięki czemu zobaczysz najbardziej aktualne informacje. A więc jakie kryteria bierzemy pod uwagę – o tym później.

Bonus na start

Jest to jeden z ważnych wskaźników gotowości bukmachera do pozyskiwania nowych użytkowników i działania jego programu lojalnościowego. Pierwszy bonus startowy mówi wiele, to zgodnie z jego wskaźnikiem gracze dokonują ostatecznego wyboru na korzyść konkretnej strony.

Bierzemy pod uwagę opinie lepszych, uważnie słuchamy wszystkich opinii, aby nie tylko określić najbardziej ciekawe zachęty powitalne, ale także dowiedzieć się, jak realistyczne jest ich otrzymanie.

Jaki jest sens w prezencie powitalnym? Przede wszystkim jest to okazja do przetestowania biura bukmachera, zapoznania się z regulaminem, co jest szczególnie przydatne dla początkujących. Jednocześnie w większości przypadków, aby otrzymać taką premię, nie ma potrzeby dokonywania poważnych inwestycji finansowych, a w niektórych sytuacjach wcale nie jest to wymagane.

Bonus powitalny można wykorzystać w zakładach, ćwiczyć, uczyć się wyboru zdarzenia, linii, kursów, a nawet pomnożyć otrzymany kapitał początkowy.

Równie ważne jest uważne przeczytanie wszystkich wymagań, które towarzyszą pakietowi z bonusami. Uczciwy bukmacher nie ukryje przed graczem żadnych informacji, a cza wypłaty wygranych środków nie potrwa zbyt długo. Zasady i terminy obstawiania muszą być realistyczne do wdrożenia, w przeciwnym razie traci się sens ich wypracowania. Nasz ranking zawiera tylko tych bukmacherów, którzy oferują graczom najbardziej dochodowe i uczciwe warunki.

Rodzaje bonusów powitalnych

Bukmacher oferujący bonusy powitalne jest zawsze priorytetem przy wyborze strony. To kryterium czynimy obowiązkowym przy układaniu takiej rzeczy jak ranking bukmacherów, i koniecznie sprawdź, co dokładnie znajduje się w pakiecie. Może zawierać tylko jedną promocję lub kombinację kilku opcji. Im więcej premii otrzyma nowicjusz, tym większe szanse, że pozostanie stałym klientem i będzie ufał biuru.

Istnieją trzy główne rodzaje bonusów startowych:

 1. Bez depozytu– jest najbardziej atrakcyjny ze wszystkich możliwych, ponieważ nie trzeba dokonywać pierwszego doładowania konta, aby go otrzymać. Należy dokładnie zapoznać się z warunkami odbioru, aby nie wpaść w pułapkę. Na naszej liście najlepszych bukmacherów wszystkie strony przestrzegają zrozumiałe zasady, nie ukrywają przed użytkownikiem dodatkowych wymagań.
 2. Zakład bez ryzyka — nie ustępuje popularnością bonusu bez depozytu, ponieważ całkowicie pokrywa ryzyko utraty pieniędzy w przypadku nieudanej prognozy. Ten bonus jest przyznawany jednorazowo. Jego sens polega na tym, że bukmacher oferuje zwrot pieniędzy w przypadku nieudanego wyniku. Warto zauważyć, że każda witryna określa maksymalną dopuszczalną kwotę za taki zakład.
 3. Bonus od depozytu to zazwyczaj bonus doładowania, który może wynosić od 50 do 300 procent depozytu, w zależności od konkretnej organizacji. Zestaw może zawierać inne prezentowane wydawane jako pakiet.

Aby otrzymać którykolwiek z wymienionych bonusów, musisz się zarejestrować, a w niektórych przypadkach zweryfikować swoje konto.

Promocje dla stałych graczy

Program lojalnościowy zapewnia nie tylko pozyskiwanie nowych, ale także motywowanie do ponownej gry już zarejestrowanych graczy. Będąc klientem biura bukmacherskiego, miło jest brać udział w różnych promocjach i otrzymywać oferty specjalne. Zazwyczaj zbiegają się one w czasie ze specjalnymi datami, wydarzeniami w świecie e-sportu lub zwykłych dyscyplin, zawodami na dużą skalę l, olimpiadami i wyścigami.

To ważne kryterium, które umieszczamy na liście obowiązkowych, ponieważ zachęty dla stałych rezydentów zwiększają ich lojalność, aktywność i tym samym podnoszą ocenę firmy. Ponadto na liście TOP sugerujemy zapoznanie się z serwisami, na których grając obstawiający może nie płacić podatków, robiąc bukmacherskie zakłady.

Oferta sportowa

Nie tylko bonusy wpływają na ocenę biura bukmacherskiego. Nie mniej ważny jest asortyment ofert, czyli line. Wydarzenia, kursy, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej odpowiednią opcję lub kilka naraz.

Renomowany bukmacher, który dba o swój status i pozycję w rankingu, zaoferuje maksymalną liczbę zakładów i dyscyplin obejmujących wszystkie możliwe wyniki.

Innymi atrakcyjnymi ofertami są zakłady live, które można regulować w trakcie meczu oglądając wydarzenie na żywo. W takim przypadku kurs zostanie obniżony, ponieważ znacznie łatwiej jest przewidzieć wynik, ale zmniejsza się również ryzyko. Z tych powodów wielu graczy śledzi transmisje oferowane przez bukmacherów za darmo.

Rodzaje zakładów i ofert bukmacherskich

Główne oferty bukmacherów na zakłady są podzielone na kilka kategorii.

Zakłady przedmeczoweNazywają się „pre match”, co oznacza, że prognozy są dokonywane na długo przed wydarzeniem. To najpopularniejszy rodzaj zakładów wśród początkujących, który pojawił się jako jeden z pierwszych.
Zakłady na żywo (live)Live zakłady są przeprowadzane już w trakcie meczu, który jest rozgrywany na żywo. Takie przewidywania są popularne wśród tych, którzy preferują ostre uczucia i szybko reagują na zmiany w bieżącym wydarzeniu.
Wirtualne zakładyJest to tryb demo, w którym gracz otrzymuje wirtualną (nie prawdziwą) walutę za zakład testowy.
Zakłady na e-sportPopularny rodzaj zakładów wśród miłośników e-sportu. W meczach biorą udział wirtualne drużyny, których wynik jest nieprzewidywalny.
Promocje imprez sportowychZakłady promocyjne mające na celu popularyzację konkretnego wydarzenia lub rodzaju transakcji, które mają na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników.
Ekskluzywne ofertyChcąc wyróżnić się z masy bukmacherów, opracowywana jest wyjątkowa oferta, która jest rozsyłana masowo lub tylko do wybranych graczy.

Jak bukmacherzy obliczają kursy

Każdy bukmacher posiada kadrę specjalistów, którzy prowadzą analitykę każdego wydarzenia. Ich zadaniem jest prawidłowe obliczenie współczynnika danej transakcji, aby zaoferować klientom najlepszą opcję i nie dopuścić straty. Należy zauważyć, że zgodnie z zasadami każdego bukmachera w kalkulacji uwzględniana jest marża. Jest to pewien procent transakcji, który jest przypisywany bukmacherowi za dowolny wynik. To ubezpieczenie od groźby bankructwa.

Przede wszystkim warto jest zrozumieć, jaki jest kurs. Jest to warunkowy wskaźnik, która drużyna (gracz) ma największe szanse na wygraną. Wartość jest umieszczana na marginesie i jest wyrażona jako liczba całkowita lub ułamek. Na przykład wersja europejska przewiduje obecność ułamka dziesiętnego, w którym po kropce następują dwie kolejne cyfry.

Jednocześnie kalkulacja u każdego biura jest inna, ponieważ każdy zespół analityków pracuje według własnego algorytmu.

Dobrym rozwiązaniem jest rejestracja w kilku serwisach jednocześnie, aby móc wybrać najbardziej opłacalną opcję.

W prostych słowach możemy powiedzieć, że im wyższy kurs, tym mniejsze szanse ma strona na wygraną. Im niższa liczba, odpowiednio, tym większe prawdopodobieństwo zwycięstwa. Ale nie wszystko jest takie proste, bo suma wszystkich współczynników nie daje 100%. Wynika to z obecności marży, którą gracz musi zapłacić, jeśli wygra.

Metody płatności

Możesz określić dobrego bukmachera na podstawie szybkości przetwarzania transakcji i wyboru systemów płatności. Operatorzy świadczące usługi transferu środków współpracują tylko ze sprawdzonymi bukmacherami, godnymi zaufania. Jeśli witryna oferuje wiele opcji wpłat i wypłat pieniędzy, można jej zaufać.

W jakich sytuacjach jest dobra szybko przeprowadzona transakcja:

 • możliwość natychmiastowego przelewu przy zakładzie;
 • jeżeli zakład jest zawierany w live-trybie i nie wystarcza bilansu znajdującego się na koncie, a sytuacja szybko się zmieniła;
 • wygrywając solidną kwotę, każdy gracz chce otrzymywać ją jak najszybciej;
 • sponsorowane granie, nie planowane wcześniej.

Na liście najlepszych biur w dokonywaniu płatności znalazły się tak znane portale jak LV BET, STS czy Fortuna. Po złożeniu wniosku o wpłatę lub wypłatę środków gracz nie musi czekać dłużej niż 15 minut.

Jeśli chodzi o prowizję, większość bukmacherów starają się być najlepszymi dla swoich klientów nie nalicza im odsetek za przelewy. Odgrywa to ważną rolę w zdobywaniu lojalności użytkowników, którzy nie chcą przepłacać. Nie zapominaj jednak, że prowizje mogą być pobierane przez samych operatorów systemów płatniczych. Zwykle jest to 4-5 zł za transakcję.

Aplikacje mobilne i strony internetowe

Współczesny gracz to osoba aktywna, która nie ma czasu na długie siedzenie w jednym miejscu. Aby być na czasie i obstawiać zakłady, najprościej jest skorzystać z aplikacji mobilnej bukmachera. Wszystkie progresywne witryny od dawna zdobywają nie tylko wersję mobilną, ale także własną markową aplikację. Różnica między nimi polega na tym, że w pierwszym przypadku odtwarzacz przechodzi do przeglądarki, a w drugim instaluje plik apk bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

Jakie są wymagania dla mobilnej wersji biura bukmachera?:

 • dostęp do wszystkich treści – gracz musi mieć możliwość obstawiania zakładów na wszystkie wyniki podobne do wersji desktopowej, otrzymywania statystyk i przeglądania ich bez ograniczeń;
 • bonusy – otrzymane i ogłoszone prezenty muszą być dostępne na urządzeniu mobilnym. Ponadto wszystkie zgromadzone osiągnięcia pozostają aktywne po zalogowaniu się na swoje konto;
 • mobilność – gracz może śledzić mecze na żywo, otrzymywać powiadomienia push, stawiać natychmiastowe zakłady.

Ale to nie wszystko. Dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna wyświetla się poprawnie na wyświetlaczu o dowolnej diagonali, dopasowuje się do wielkości ekranu i reaguje na dotyk. Plik instalacyjny ma być opracowany dla głównych platform — Android, iOS.

Obsługa klienta

Szybka pomoc techniczna jest bardzo ważna, zwłaszcza na wczesnych etapach. Problemy i pytania mogą pojawić się w każdej sytuacji, od nieudanej płatności do nierozliczonej stawki. Wszystkie te niuanse i inne kwestie są rozważane przez specjalistów wsparcia. Polscy bukmacherzy uwzględnieni w naszym rankingu zapewniają wykwalifikowaną pomoc w języku narodowym, błyskawicznie odpowiadają na zapytania i zawsze są uczciwi z odwiedzającymi.

Jakie są sposoby uzyskania pomocy? W zależności od witryny może to być:

 • live czat z operatorem;
 • złożenie zapytania elektronicznie z wysłaniem na e-mail;
 • czat boty w mediach społecznościowych;
 • forum dla zarejestrowanych użytkowników, gdzie bardziej doświadczeni gracze mogą udzielić porady w prostej sprawie.

Im więcej jest przedstawionych opcji, tym większa szansa na uzyskanie szybkiej odpowiedzi. Istotne są również kwalifikacje operatorów, muszą oni umiejętnie wyjaśnić początkującemu zasady i warunki, zrozumieć pochodzenie problemu, umieć przekazać użytkownikowi prawidłowe informacje.

Jakie są ważne punkty do rozważenia podczas odwiedzania strony bukmachera?

W naszej ocenie uwzględniamy wiele cech i zwracamy uwagę nie tylko na główne kryteria, ale także na wiele szczegółów, które wpływają na pozytywną ocenę bukmachera. Co konkretnie bierzemy pod uwagę? Odwiedzając stronę biura, zwróć uwagę na:

 • wirtualny asystent dla początkujących, który pomoże dokonywać zakłady przy pomocy podpowiedzeń ;
 • wygodny interfejs że zrozumiałym menu, bez ukrytych punktów i kategorii;
 • zasady w pełnym układzie, bez małych czcionek, których nie da się odczytać, zawsze w języku polskim;
 • możliwość grania z urządzenia mobilnego w dowolnym czasie i miejscu, z poprawnym wyświetlaniem wszystkich treści i danych konta.

Sprawdź nasz ranking najpopularniejszych i zaufanych bukmacherów w Polsce, preferowanych przez większość lepszych bukmacherów w kraju, prowadzących zakłady bukmacherskie i inne imprezy. Są to wyjątkowo uczciwe i rzetelne firmy, które wielokrotnie potwierdziły swój wysoki status i jakość obsługi.